6. Eflatun Nuri Karikatür Ödülleri verildi.

Share Button

6.Eflatun Nuri Ulusal karikatür yarışması ödül Töreni 10.Ocak 2023 Çalışan Gazeteciler gününde “Ahmet Adnan Saygun “ Sanat Merkezinde görkemli bir organizasyonla ödülleri kazananlara teslim edildi.Törende İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi , Konak Belediye Başkanı Abdul Batur ve 6. Eflatun Nuri karikatür yarışma Koordinatörü Sadık Pala,nın konuşmalarının ardından grup pozitif konseriyle izleyicileri büyülediler. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. 10. 01. 2023

Konak Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin birlikte düzenlediği 6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Ödül Töreni, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gerçekleşti.

Konak Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC), her yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde düzenlediği Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Ödül Töreni,Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde (AASSM) gerçekleşti. Bu yıl “demokrasi ve özgürlük” temasıyla 6’ncısı düzenlenen yarışmanın ödül törenine Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’la birlikte İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İsmet Orhan, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Değirmenci ve Veysi Akay, CHP İzmir İl Sekreteri Ahmet Yıldız, Gelecek Partisi İl Başkanı Onur Sivaslı, CHP Konak İlçe Başkanı Akın Küçükoğullarından, Gelecek Partisi Konak İlçe Başkanı İsmet Orhan ve Menderes İlçe Başkanı Eyüp Akbaş, Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Genel Koordinatörü Karikatürist Sadık Pala, İGC önceki dönem Başkanı Misket Dikmen, İGC Yönetim Kurulu Üyeleri, Konak Belediyesi Meclis Üyeleri, sivil toplum ve demokratik kitle örgütleri, oda temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı. Positive Live Project grubunun konseriyle taçlanan gecede, yarışmada derece alanlara ödülleri alkışlar eşliğinde verildi.